Форма входу

Педагогічний та студентський колективи Комсомольського політехнічного коледжу КрНУ відзначили День студента. В конкурсі стіннівок «Студентське життя» перемогу здобула група ТМ 15-1.

Команди студентів першого курсу змагалися в Клубі веселих і кмітливих.

І місце – «Родина ТОРА» (автомеханічне відділення); ІІ місце – «Черв’ячки» (гірничо-будівельне відділення); ІІІ місце – «220 вольт» (гірничо-електромеханічне відділення).

Кращі студенти І-ІV курсів отримали грамоти та подяки за активну участь у заходах коледжу, які були проведені протягом вересня-листопада 2016 року.

Студентам були вручені залікові книжки та студентські квитки.

В рамках святкування Дня студента відбулися змагання з волейболу між викладачами та студентами ІV курсу автомеханічного відділення. Перемогу здобула команда студентів.

24-28 жовтня в Комсомольському політехнічному коледжі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського проходив Тиждень комісії автомобільних дисциплін. В заходах взяли участь студенти І-ІV курсів.  Перемогу в автомобільному шоу здобула команда студентів ІV курсу "Форсаж".

Вокальний колектив "ДЕБЮТ"( Вернер Вікторія, Руссу Олена) взяв участь у Всеукраїнському учнівському форумі "Партнерів єднає мелодія пісні", Міжнародного благодійного Фестивалю "Діти-дітям", який відбувся 27-28 жовтня 2016 року у м. Горішні Плавні Полтавської області в рамках проекту "Центр глобального молодіжного партнерства"

ВСЕУКРАЇСЬКИЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ. АКЦІЯ "ПРИЙДИ НА РОБОТУ ТА НАВЧАННЯ У ВИШИВАНЦІ"

Студентка першого курсу групи ЕРГО 15 - 1 ЛІНЬОВА МАРІЯ ПАВЛІВНА зайняла третє місце в обласному етапі
Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ I - II рівнів акредитації.

Щиро вітаємо студентку та її викладача КОРДУЛЯНА ВАСИЛЯ ПЕТРОВИЧА!!!

В Комсомольському політехнічному коледжі КрНУ відбувся захід
"Час і досі не загоїв рану - цей одвічний біль Афганістану"

«  Березень 2024  »